Przewóz osób

Profesjonalne, bezpieczne i komfortowe przewozy pasażerskie to Nasza domena. Dokładamy wszelkich starań aby państwa podróż upłynęła w jak najlepszych warunkach. Nasi kierowcy to wykwalifikowana kadra podchodząca do pracy z pełnym profesjonalizmem.

Oferujemy Państwu regularne cotygodniowe przewozy pasażerskie w systemie „adress to adress”.

Karnety

W celu obniżenia Państwu kosztów podróży przedstawiamy ofertę na karnety. Opłata za karnet dokonywana jest z góry przez co cena jednostkowego przejazdu jest bardzo atrakcyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Więcej informacji w regulaminie. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Zapoznaj się z regulaminem oferty - POBIERZ

Cennik

Dbając o wysoki standard obsługi oraz Państwa zadowolenia dopasowaliśmy nasz cennik do możliwie jak najprzystępniejszych cen, za obsługę na najwyższym poziomie.
Londyn i najbliższe hrabstwa dostępne są w tej samej cenie, jeżeli chodzi o inne miasta to prosimy o kontakt telefoniczny lub zapytanie przez emaila.

cennik

Trasa przejazdu

Obszar, który obsługujemy to głównie województwo Lubelskie oraz wszystkie miejscowości po trasie przejazdu.

rabat

Rezerwacja on-line

Miejsce wyjazdu:

Miejsce docelowe:

Data wyjazdu:

Liczba rezerwowanych miejsc:

Imię i nazwisko:

Telefon kontaktowy:

Adres e-mail:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji zlecenia

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji. Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu. Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Przewóz dzieci

Dzieci do 12 roku życie muszą podróżować po opieką osoby dorosłej.
Dzieci w wieku 12 - 16 lat mogą podróżować bez opiekuna, wymagane jest jednak wypełnienie i przekazanie przewoźnikowi,
UPOWAŻNIENIA do opieki nad podróżującym dzieckiem podpisane przez osobę dorosłą prawnie odpowiedzialną za małoletniego pasażera. WYDRUKUJ UPOWAŻNIENIE

Przewóz zwierząt

Planując podróż ze swoim pupilem nie zapomnijcie Państwo o dokumentach potrzebnych do przewozu zwierzątka. Poniżej znajdziecie Państwo Niezbędne informacje na temat przewozu zwierząt...

POKAŻ/UKRYJ INFORMACJE

Regulamin

Przeczytaj i zapoznaj się dokładnie z obowiązującym regulaminem.ZOBACZ