O firmie

W naszej firmie od 2004 zajmujemy się transportem, od samego początku naszej działalności ciągle się rozwijamy i udoskonalamy.

W listopadzie 2012 roku jako SEVARO.PL rozpoczęliśmy przygodę z transportem międzynarodowym, uruchamiając regularne przewozy na trasie Polska - Anglia.

Już od samego początku naszej działalności nasi klienci doceniali nasze podejście do zleconych transportów i chwalili profesjonalność oraz niebanalną dbałość naszych pracowników.

Nasza flota to nowe sprawdzone na międzynarodowych trasach busy marki Renault, spełniające najwyższe normy emisji spalin. Auta serwisujemy regularnie w autoryzowanych stacjach obsługi, ponad to przed każdym wyjazdem busy są kontrolowane przez specjalistów w celu zapewnienia Państwu maksimum bezpieczeństwa .

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą, a transport jest dla nas przede wszystkim pasją, dlatego też w naszych szeregach znajdują się ludzie dla których transport i logistyka znaczą o wiele więcej. Nasi kierowcy to wykwalifikowana kadra, która do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem, poświęceniem i uśmiechem.

W przewozach pasażerskich wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy bezpieczeństwo, szybkość a przede wszystkim podróż w miłej atmosferze.

Nigdy nie osiądziemy na lurach, zawsze będziemy iść do przodu i się rozwijać, żeby być zawsze o krok dalej niż inni, robimy to dla Państwa!

Karta Lojalnościowa

Skorzystaj z dodatkowych rabatów!

Piąta wysyłka paczki – 50 % taniej!
Dziesiąta wysyłka paczki – 100% taniej!

kupowny rabatowe

Nowa strona WWW

Serdecznie witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej. Znajdą tu Państwo wszystkie niezbędne informację dotyczące przewozów pasażerskich, transportu przesyłek oraz naszej firmy. Na bieżąco również będziemy Państwa informować o wszystkich nowościach.

Mamy nadzieję że będą tu Państwo częstymi gośćmi.